Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Polep / Celolep

 

 

Nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázíi. Vy si to vymyslíte, my Vám to navrhneme a zrealizujeme. Buďte iní :)


V dnešnej dobe si už bilboardy nikto nepozerá. Choďte s dobou. Dnes je trendom reklamné polepovanie firemných áut. Najlepšie na tom je, že okrem prvotnej investície máte počas celej životnosti fólie pohyblivú reklamu zdarma :)

Tento spôsob polepu je dobrý hlavne pre firmy, ktoré chcú farebne zjednotiť svoj vozový park. A to pre to, že môžu nakupovať autá roznych značiek, a zjednotiť ich do jedného odtieňu farby. A navyše sa to oplatí už pri nákupe áut do firmy, pretože polep je lacnejší ako lakovanie u výrobcu. Navyše je výhodnejší aj predaj, fólia sa strhne a pod ňou je nepoškodený pôvodný lak.

Taxikári su kapitola sama o sebe. Dobre vieme že taxikár najazdí ročne veľa kilometrov, a podľa toho vyzerá aj farba. Tým predajná cena rapídne klesá. Navyše veľa taxislužieb má autá rôznych značiek, a keďže chcú mať rovnaké farby karoseríí, je to ťažké a finančne náročné docieliť iným spôsobom ako polepom. V našej ponuke sa nachádzaju aj typické taxikárske farby, ako napríkal yellov taxi alebo krémová taxi farba ako máju nemecké taxíky.

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist