Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

O nás

 

 

Ponúkame radu služieb v oblasti:

  • zmeny farby automobilov, motoriek, notebookov, mobilov... (čiastočný alebo celolep)
  • poťahovanie najviac zraniteľných miest na automobile ochrannou čírou fóliou
  • aplikácia protislnečných automobilových fólii na okná značky GLOBAL
  • poťahovanie tuningovými fóliami, ako sú karbón, drevo, leštený hliník...
  • počítačové návrhy vašich nápadov

Nie ste spokojný so svojou farbou auta? Alebo máte poškodený či poškriabaný lak? Neváhajte nám napísať. Fólia všetko vyrieši :). Myslíte si že Vaše auto nemôže vyzerať dobre? Omyl. Poznáme najnovšie trendy v polepoch automobilov. V tejto dobe letia karbónové polepy, bielo/čierne polepy(biele auto, čierna strecha-budí dojem že je presklená), a vo veľkom k nám zo západu prúdia matné a perleťové polepy. Ak chcete byť ešte viac odlišný a extravagantný, ponúkame aj fóliu zo vzorom mesačného povrchu či krokodílej kože.

 

Ak sa stále neviete rozhodnúť, aká farba by bola vhodná na Vaše auto, inšpirujte sa v našej fotogalérii tu na webe, alebo na FB stránke www.facebook.com/autofoliemalacky

 

Potiahnutie auta fóliou je vhodné aj pre majiteľov nových či zánovných áut. Odolná fólia chráni lak proti chemickým, ale aj mechanickým vplyvom prostredia. Po rokoch keď sa fólia odstráni ostane pod ňou pôvodny lak :)

 

Ak ste radi výnimoční, alebo sa len chcete odlíšiť od ostatných, neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám poradíme a prevedieme Vás svetom fólie :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
TOPlist